Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Zpět

Dámské i pánské plavky od 69Slam pro rok 2011

Teploty posledních několika dní jasně ukazují, že jaro je definitivně pryč a o slovo se hlásí léto. A s ním přichází i sezóna plavek. Dnes Vám chceme představit několik novinek z dílny mladé české značky 69Slam, která si potrpí na pestré designy a kvalitní materiály.

Letos v jejich nabídce najdete dámské plavky stejně jako koupací šortky. Bikiny od 69Slam, chcete-li dámské dvoudílné plavky, jsou navrženy tak, že můžete libovolně kombinovat horní a dolní díl plavek. Navíc se většina modelů plavek vyrábí v různých střizích, takže pokud chcete k bikiny topu místo klasických kalhotek dámské koupací šortky, není to problém. Kombinovat lze prostě všechno!

I když je většina plavek provedena v pestrých barevných kombinacích, což můžete vidět níže pod touto novinkou, najdete v nabídce značky na www.69slamshop.cz i plavky v jednobarevných provedeních.

Mezi naše tipy patří rozhodně plavková podprsenka BANDEAU RAINBOW či kalhotky HIPSTER NIRVANA.

Kvalitní plavky můžou na www.69slamshop.cz nakoupit také pánové, sekce pánské plavky nabízí převážně nápadité barevné koupací šortky s nejrůznějšími motivy. Najdete však zde i jednobarevné simple shorts. Koupací šortky můžete koupit v různých délkách, stačí si jenom vybrat.

Pokud chcete vidět kompletní nabídku dámských i pánských plavek značky 69Slam, mrkněte na jejich web www.69slamshop.cz. Více o značky 69Slam si již brzy přečtete v námi připravovaném profilu značky.

69Slam
69Slam
69Slam
69Slam
69Slam
69Slam
69Slam
69Slam
69Slam
69Slam

25. 5. 2011

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.