Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Zpět

Plavky 2012 pro každou z vás – nebojte se zazářit i na pláži!

Letní sezóna je v plném proudu a i když není každý den posvícení, najdou se dny, které jsou jako stvořené ke strávení příjemného odpoledne u vody. Ať už se rozhodnete vypravit na koupaliště, monstrózní přehradu či do staršího lomu, vždy myslete na fakt, že móda a trendy jsou nonstop sledovanou záležitostí. Zapomeňte na fádní tvary, omšelé barvy a myšlenku ,,letos to v těch deset let starých plavkách ještě vydržím“ hodně razantně za hlavu. Doby, kdy jste si luxusní model mohly pořídit v tuzexu či v zahraničí jsou naštěstí definitivně za námi a vy si tak můžete vybrat z nepřeberného množství zajímavých tvarů a barevných kombinací, ze kterých vám bude přecházet zrak. Připravte si proto drobnější hotovost a nebo popadněte manžela a hurá do prodejny plavek!

Plavky 2012

Módní svět se den ode dne vzdaluje zastaralým tradicím flanelových košilí a mrkváčů a nabízí vám stále nové modely, ve kterých se najde opravdu každý. Ať už si potrpíte na obyčejné plátěné kalhoty s kristuskami, milujete vše, co je džínové a nebo ujíždíte na vysokých podpatcích, vždy můžete vypadat skvěle a jít stále s dobou. To samé platí o koupacím úboru, kterým jsou dámské plavky. Možná jste stejně tak, jako třeba spodnímu prádlu plavkám doposud nevěnovali bůh ví jakou pozornost. To je ale chyba, neboť právě tento druh oblečení je v letních měsících nedílnou součástí nejenom plážové módy, ale někdy i každodenního outfitu. Tímto výrokem samozřejmě není myšleno obléknout si dvoudílné plavky a vyrazit do města na nákupy, či na schůzku, ale pokud si pořídíte vkusné jednodílné plavky, můžete je použít jako body spolu s kraťasy a žabkami. Ve městě se nikdo nebude pohoršeně dívat, naopak sklidíte ovace za crazy model.

Plavky 2012

Potrpíte-li si na klasiku, pořiďte si jednoduché trojúhelníčky, jenž mohou být ozvláštněny o krajky, geometrické tvary či fosforové barvy, díky kterým budete k nepřehlédnutí. Tento tvar plavek je ideální takřka pro každou postavu, avšak majitelkám extra bujného poprsí neposkytují příliš velkou oporu. Trendem letošního léta se stal vršek s odepínacími ramínky, ten pořídíte také s výstuží pro plnější dekolt. Výrobci plavek myslí i na zákaznice s drobnějším hrudníkem, pro které přivádí na trh push-up podprsenky, které rázem vykouzlí svůdné poprsí každé ženě. Co se spodního dílu týče, většinou jej můžete zakoupit odděleně, což je ohromná výhoda nejenom kvůli velikostem, ale také proto, že si tak můžete sama sestavit svůj vlastní, originální komplet. Nabyla jste po přečtení pár vět dojmu, že tento článek není pro vás, neboť se nepyšníte zrovna tvary topmodelky? Nezoufejte a poohlédněte se po alternativě, jenž nabízí jednodílné plavky, ty mohou být hravé, sexy a zároveň schovají nějaké to kilíčko navíc.

Plavky 2012

21. 5. 2012

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.