Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Zpět

Plavky nejen na slunnou dovolenou

Letní sezóna 2013 je v plném proudu a s ní i plavková a cestovatelská mánie. Modelů plavek není nikdy dost a vždy je vlastnit hned několik kousků. Dnes se společně podíváme na plavky, které se hodí na slunnou dovolenou do italských končin, ale samozřejmě s nimi okouzlíte i jiné pláže, koupaliště a bazény.

Pozor vylétáme

„Ciao Bella“ se bude rozléhat po italských plážích, pokud si obstaráte moderní bikiny nebo celkové plavky plné temperamentu a života. Dovolená na Sardinii se bez plavek zkrátka neobejde.

Vezmeme-li to pěkně popořadě, v první řadě si musíte obstarat letenky a ubytování v Sardinii. Stačí si pohodlně sednout k počítači, zobrazit si letenky online na letenky.sk a vybrat termín dovolené, který se vám nejlépe hodí. Chcete poznat neobjevenou perlu Itálie, relaxovat na nejkrásnějších plážích a prožít luxusní dovolenou? Rozmanitá Sardinie ukrývá nejen bělostné pláže, ale také statné hory, kaňony, zálivy a malebná městečka. Pokud se i Vy rozhodnete vycestovat na prosluněný ostrov Sardinie, čeká vás okouzlující a nezapomenutelná dovolená.

Pláž na Sardinii, autor: delaere

Pláž na Sardinii, autor: delaere

Plavky

Letošní sezóna dává zelenou hlavně bikinám, ale pozor, nejedná se o jen tak ledajaké. Nechte zábrany doma a na pláži se pochlubte vaším tělem. Pokud si myslíte, že vaše postava není stále dokonalá, zbavte se nadbytečných kilogramů, více se dozvíte tady.

Letošní plavky jsou naprosto dokonale střižené, že budou lichotit vaší postavě, navíc se opticky postarají i o zakrytí kritických partií. Plavky si vyberou jak boubelky, ženy se sportovní postavou, tak i velice štíhlé dámy. Dvoudílné plavky, celkové plavky, tankiny, trojúhelníkovité bikiny, vyztužené košíčky apod.

Buďte sexy

Letní kolekce plavek je plná rozverných a hravých bikin, které nepostrádají nic na atraktivnosti a přilákají obdivné pohledy jak mužů, tak i žen. Kolekce dominují barvami, vzory, designem a zajímavými tvary.

Černo-bílá kombinace, kytičkované, puntíkaté, jednobarevné apod. vše je letos dovoleno. V kolekci pro rok 2013 dominují zejména tyto barvy – červená, růžová, černá, béžová, fialová, žlutá, modrá apod. Nechybí ani černá, bílá, zlatá a malinová barva. Naprosto dokonale budete vypadat v plavkách se zvířecími motivy.

Královnou pláže zazáříte jak ve vyztužených tak v nevyztužených podprsenkách, tak i s bokovými kalhotky nebo klasicky střiženými kalhotky, které nechají vyniknout vaše pozadí.

Plavky
Plavky
Plavky

Dvoudílné moderní plavky

Jak jste na tom vy? Máte moderní a trendy plavky ve vašem šatníku nebo vám stále chybí. Hurá na nákupy a k vodě.

25. 6. 2013

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.