Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Zpět

Plavky nejen na slunnou dovolenou

Naprosto ulítlý styling? Ano, slyšíte správně. Léto přeje odvážným a přesně pro takové zde máme plavky 69slam. Plavky 2013, dva údaje, které potřebujete pro to, abyste se adekvátně zařídili na letošní léto. Počasí venku je také pěkně ulítlé, ale nikdo snad nevěří, že by letos na pořádnou koupačku nedošlo. A že je u toho třeba nějak vypadat, to vám snad nemusíme nijak podrobně vysvětlovat.

Značka 69slam má za sebou pozoruhodnou historii. Parta surfařů dováděla v divokých vodách oceánu kolem Bali, když v tu chvíli dostali nápad za milion. Proč si k tomu všemu dobrodružství ještě nenavrhnout něco, v čem se člověk bude cítit pohodlně a stylově? Výsledkem byly plavky 69slam, které brzy doplnilo spodní prádlo a další sortiment, jenž se s divokým designem této značky bezpečně pojí. Rozsypaná abeceda, razící proužky, barvami hrající geometrické obrazce? To vše a ještě mnohem více charakterizuje 69slam.

Plavky

Dámské plavky mohou být nejen sportovně laděné, ale také sexy. Z toho důvodu sází 69slam na oba případy a celé to podtrhává kvalitním materiálem a zpracováním. Vybírat si můžete z jednotlivých modelů, které sahají od klasických bikin přes plavkové kraťásky až po koupací šortky. Vše je samozřejmě možné a vítané kombinovat. Nahoře duha, dole kytka, veprostřed nejvíc sexy bříško, to jsou plavky 69slam, o které se již brzy může rozrůst váš šatník. Plavky 69slam jsou módní záležitostí, na to nezapomínejte.

Totéž platí, když je řeč o pánech. Pánské plavky 69slam představují moderní variantu, která jde ruku v ruce s extravagantním projevem. Nuda si zkrátka s touto značkou nerozumí. Opět i zde je možné vybírat z různých modelů. Ať už volíte krátký, anebo delší střih, jisti si můžete být tím, že v těchto plavkách vás rozhodně nikdo, ale opravdu nikdo nepřehlédne. Fádnost jde stranou. Když letní zábava, potom se vším všudy.

2. 7. 2013

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.