Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Zpět

Dvojdílné plavky – módní trendy pro léto 2010

Chcete být středem pozornosti na pláži, koupališti či u rybníka a zazářit tam jako opravdová lvice pláže? Přečtěte si naše žhavé typy na dvojdílné plavky. Vynikající design a materiál Vám úspěch zaručí. Vyberte si dvojdílné plavky podle vašeho vkusu s vyztuženou nebo nevyztuženou podprsenkou, s kosticemi či push-up efektem.

Černá letí stejně jako pestré barvy

Mezi velmi oblíbené dvojdílné plavky s černým spodním dílem a pestrobarevnou podprsenkou patří Verano. Dvojdílné plavky Verano si můžete vybrat v různých barevných kombinacích. Odvážnější z nás si mohou vybrat oba díly dvojdílných plavek v pestrých barvách a vzorech. Vrchní díly dvojdílných plavek obvykle obsahují vyjímatelné výztuže, které tvarují prsa. Mezi horké novinky patří geometrické tvary, kterými mohou být dvojdílné plavky posety.

Dvojdílné plavky 2010

Dvojdílné plavky inspirované přírodou

K návratům k přírodě nás vedou nejen kosmetičtí tvůrci, výživový poradci, ale také módní návrháři. Dalším z trendů letní sezóny jsou dvojdílné plavky Feba nebo Lormar, které mají květinové a zvířecí vzory. Buďte nespoutaná jako žirafa od firmy Sielei, nebo se staňte žirafou se značkou Triola. Zaručeně Vás nepřehlédne

Dvojdílné plavky s gelovou podprsenkou

Výjimečnou podprsenkou, kterou si zamilujete, je podprsenka vyztužená gelem, která krásně vytvaruje poprsí. Zvýraznit své přednosti však můžete vyztuženými vrchními díly či push-up podprsenkami, které zvětší poprsí až o jedno číslo. Odvážné dámy si vyberou dámské plavky od firmy Obsessive z lesklého materiálu a v odvážných střizích.

Dvojdílné plavky 2010

V jednoduchosti je krása – dvojdílné plavky pro nesmělé

Máte raději klasiku a nepotřebujete na sebe poutat pozornost záplavou barev? Zemité a ovocné tóny jsou letos v módě, tudíž se blýsknete i v jednobarevných modelech. Hnědé, černé a zlaté dvojdílné plavky firem Verano a Volin jistě nezapadnou ani vedle barevných dvojdílných plavek Triola, Sielei, Feba, Lormar, Dim či Bellissima.

Skvělé dvojdílné plavky si můžete koupit v internetovém obchodě www.leontyna.cz

10. 6. 2010

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.