Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Plavky 69Slam

Léto je se svými vysokými teplotami jako stvořené pro nejrůznější příjemné způsoby osvěžování. Drink na pláži je jedna věc, ale taky by u toho měl člověk vypadat a cítit se dobře. V obou případech skvěle poslouží originální značka plavek pro muže i ženy, kteří vědí, že žijeme jen jednou, a tak se občas vyplatí žít naplno a trochu riskovat. To nicméně neplatí v případě, kdy se rozhodnete pro pánské plavky či dámské plávky značky 69Slam, na kterou je spolehnutí v každém ohledu.

69Slam

Značka 69Slam byla založena mladými Australany, kteří při surfování na Bali dostali jedinečný nápad. Když už se pouštět do nebezpečně mohutných vln, proč u toho ještě dobře nevypadat. Divoká jízda a 69Slam jdou k sobě zkrátka jako ryba k vodě anebo plavky na tělo. Samozřejmě tuto značku dnes nevyhledávají zdaleka jen surfaři a milovníci extrémních sportů obecně, ale všichni ti, kdo si potrpí na kvalitu a originalitu, pro kterou navíc není třeba šahat hluboko do kapsy. Plavky 69Slam jsou vyrobeny z vysoce kvalitní plavkoviny, která při správné údržbě udrží své barvy po několik sezón.

69Slam

Design plavek 69Slam se vyznačuje dvěma skutečnostmi. Zaprvé to je oslnivá plejáda všemožných barev, které dohromady tvoří dokonalé dílo. Zadruhé, značka 69Slam ovšem vychází vstříc také těm, kteří rádi kombinují anebo jednoduše raději volí elegantní jednobarevné varianty plavek. Pánské plavky pořídíte v několika provedeních; jsou jimi jak koupací šortky krátkého i dlouhého střihu, tak klasické plavky. To dámské plavky jsou pochopitelně rafinovanější. Dámské dvoudílné plavky tvoří esenci nabídky pro ženy, kde je třeba zdůraznit, že téměř všechny podprsenky disponují vyjímatelnými měkkými vycpávkami a vpředu je zdobí přívěšek se znakem 69 stříbrné barvy. Kalhotky i podprsenky jsou nabízeny v jednom designu v několika střizích. Co se týče velikostí horního a spodního dílu, lze je samozřejmě kombinovat.

69Slam 69Slam

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.