Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Plavky Arena

Tip na nákup: www.astratex.cz a www.luxusnipradlo.cz!

Sportovní klan Adi Dasslera

Značka Arena vznikla v roce 1973 a od té doby hrdě a s hlavou vztyčenou brázdí vody módního trhu se sportovním oblečením. Zakladatelem značky Arena byl Horst Dassler, syn slavného Adiho Dasslera, který založil světově uznávanou značku adidas. Horst Dassler i nadále pokračuje s úspěchy firmy adidas. Vedle toho ovšem založil novou značku Arena, která se specializuje na plavecké sporty a disciplíny.

Arena

Značka nejen pro skalní plavce

Značku Arena můžeme jen doporučit nejen profesionálním sportovcům a především plavcům, ale také všem ostatním, kteří milují plavání. Plavky Arena se vyrábí v pánské i dámské verzi. K dispozici jsou dvoudílné a jednodílné plavky, bikiny i šortky, dívčí a chlapecké plavky, dětské plavky i závodní plavky. Neméně široký je také doplňkový sortiment. Arena vyrábí kvalitní župany, osušky, ručníky, plavecké čepice, bazénovou a plážovou obuv, plavecké brýle, tašky a batohy i plážové oblečení. Hlavní důraz je kladen především na kvalitu, funkčnost, odolnost a spolehlivost. Střihy značky Arena se nesou v duchu klasických stylů, nabízí střízlivý design a dokonalý komfort při nošení.

Arena

Odolají chlóru i slunci

Sportovci tělem i duší ocení elegantní černé panské plavky, které odolají agresivním účinkům chlorované vody v bazénech i slunečnímu záření. Plavky Arena jsou vhodné pro aktivní plavce ke každodennímu tréninku. Plavky Arena jsou silné jako ocel, a přitom měkké jako hedvábí. Navíc jsou rychleschnoucí. Dámské plavky Arena Ladia jsou dvoudílné bikiny s kvalitními kosticemi a nastavitelnými ramínky, materiál je superprodyšný a měkký se zvýšeným obsahem vláken Lycra. Plavky jsou rychleschnoucí, neztrácejí barvu a navíc ultra lehký materiál má jen minimální nasákavost. Plavky Arena koupíte ve sportovních obchodech, které prodávají značku adidas. Určitě prozkoumejte také internetové shopy. Můžete se těšit na velmi příjemné ceny. Arena je vedoucí značka v plavání.

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.