Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Plavky Billabong

Tip na nákup: www.astratex.cz a www.luxusnipradlo.cz!

Plavky od protinožců

Značka Billabong pochází až z daleké Austrálie. U protinožců vznikla v roce 1973 a od té doby má na svém obchodním kontě již mnoho úspěchů. Firma vznikla ve sluncem zalitém Gold Coast na australském pobřeží. Za hlavní zakladatele firmy se považují nadšení surfaři Gordon a Rena Merchant. Značka Billabong znamená v překladu klidnou hladinu nebo slepé rameno řeky. V nabídce značky Billabong najdete oblečení pro surf, zejména plavky, spodní prádlo a doplňky v ležérním a sportovním stylu.

Billabong

V rytmu surfingu

Značka Billabong se postupně stala velmi oblíbenou firmou, která na sportovní trh přináší kvalitní oblečení pro volný čas. Specializuje se především na surfaře. Navrhují stylové šortky, plavky a další oblečení pro letní dny a vodní radovánky. Plavky Billabong se stávají velmi rychle oblíbenými zejména pro unikátní techniku trojího prošívaní, která se vyznačuje maximální funkčností a odolností. Plavky Billabong jsou velmi populární v zemích jako je Austrálie, Nový Zéland nebo jižní Afrika a Brazílie, kde je surfing velmi populární.

Billabong

Pestré vzory a barvy

Plavky Billabong se vyznačují výtečnými materiály, komfortními styly a vysokou funkčností. Jsou velmi módní a trendy. Svým zákazníkům nabízí jedinečné designérské plavky Billabong s pestrými vzory a divokými barvami. V nabídce jsou dámské a pánské plavky, především jednodílné plavky, dvoudílní plavky a bikiny. Plavky Billabong přichází každý rok s novou kolekcí s mnoha inovacemi a nápady. Plavky Billabong zakoupíte v obchodech se sportovním oblečením a také v internetových eshopech. Plavky ocení nejen skalní surfaři, ale také všichni ostatní, kteří milují plavání na venkovních koupalištích i krytých bazénech. Z plavek si vyberou i ty nejnáročnější, Billabong není žádná šedá myška a nabízí originální vzory. Pokud chcete být středem pozornosti, pak určitě vsaďte na plavky Billabong.

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.