Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Plavky Roxy

Tip na nákup: www.astratex.cz a www.luxusnipradlo.cz!

U nás i v zahraničí je značka Roxy velmi populární a to zejména mezi mladými lidmi. Roxy je značka, které se zrodila v daleké Austrálii a stojí za ní dvojice mužů, kteří založili v roce 1970 společnost Quiksilver.

Roxy 2023

Dámské plavky Roxy

Samotná značka Roxy vznikla v roce 1990 a během posledních 20ti let si získala sympatie dívek a žen, kterým je blízká skate a street móda. Značka Roxy vyrábí jak trička, mikiny, jeansy, boty, ale i spodní prádlo a hlavně plavky. Právě plavky Roxy si dnes trošku přiblížíme a povíme si něco i o nové kolekci 2023.

Dámské plavky Roxy vynikají použitím kvalitních materiálů a originálními designy z dílen předních světových designérů. Značka Roxy vyrábí jak vyzývavé sexy bikiny, pohodlné dvoudílné plavky pro mladé dívky a ženy a samozřejmě také praktické sportovní jednodílné plavky, které Roxy dívky nosí, jak jinak, než na sufr.

Plavky Roxy 2023

Pánská verze plavek Roxy = Quiksilver

A protože je značka Roxy, značka určená pouze pro ženy, plavky pro muže byste v nabídce této značky hledali marně. Plavky Roxy jsou prosté dámské a jejich pánskou variantu vyrábí značka Quiksilver. Ta patří do stejné skupiny a vyrábí pánské plavky s použitím stejně kvalitních materiálů a doplňuje je stejně atraktivními designy. Plavky Roxy, i pánské plavky a šortky Quiksilver, můžete koupit téměř v každém českém skate shopu, ale také v internetových obchodech.

Plavky Quiksilver

Roxy a kolekce 2023

Pro letošní rok, si Roxy připravilo velmi příjemnou a designově povedenou kolekci 2023. V kolekci najdete jak decentní proužkované plavky v černé i bílé variantě. Jednodílné černé plavky s velkými bílými puntíky i s alloverprintem ROXY. Letos Roxy vsadila taky na výrazné barvy v odstínech modré, zelené, ale i červené a fialové.

Pokud bychom mohli doporučit, vsadili bychom na klasické bikiny s trojúhelníčkovým topem a šňůrkami a sexy nízko položené kalhotky v brazilském stylu.

Tip: Roxy

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.