Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Plavky Triola

Tip na nákup: www.astratex.cz a www.luxusnipradlo.cz!

Česká značka na trhu již 90 let!

Značka Triola vznikla během první republiky v roce 1919. Již od svých začátků vyráběla dámské a pánské prádlo a další sortiment. Triola prošla obrovským vývojem a po roce 1989 se vrátila zpět ke svým kořenům a navázala na šití dámského prádla. V současnosti Triola vyrábí prádlo ve dvou značkách Triola a Charme. Pro svou funkčnost, praktičnost a elegantní styl jsou rovněž oblíbené plavky Triola.

Triola

Plavky Triola pro skutečné ženy

Značka Triola má k dispozici vlastní oddělení tvorby a designu, a proto vždy nabízí novou či inovovanou kolekci. Na rozdíl od velkých světových značek vyrábí dámské prádlo a dámské plavky Triola nejen pro ideální ženské tvary, ale též plavky a prádlo nekonfekčních velikostí, ve kterých se i ženy s nějakým kilem navíc cítí komfortně, pohodlně a sebevědomě. Kvalitní plavky Triola i prádlo Triola se šijí až v 80 možných velikostech, od malých objemů a košíčků AA až po kypré slovanské tvary s velikostí košíčků H a I. Zákaznice jsou se značkou Triola velmi spokojené a rádi se k ní vrací.

Triola

Perfektně padnoucí plavky Triola pro každou velikost

Spolehlivé, slušivé a komfortní plavky Triola vytvarují Vaše linie a vždy dobře padnou. Navíc jsou velmi pohodlné a nadčasové. Kvalitní plavky Triola jsou zhotovené výhradně ze značkových materiálů. Plavky Triola vylepší postavu také ženám s plnými tvary. Plavky větších rozměrů, podprsenky až do velikosti I, dobře propracované fazóny s širokými ramínky a řadu dalších úprav ocení plnoštíhlé ženy. V nabídce jsou jak jednodílné, tak i dvoudílné dámské plavky Triola. Vyznačují se perfektním střihem a módními vzory. Jsou pohodlné a nabízí kvalitní oporu košíčků až do velikosti H75. Plavky Triola jsou vhodné i pro ženy s alergií na kov, neboť všechny kovové prvky na modelech Triola neobsahují nikl, který způsobuje alergickou reakci na kov. Plavky Triola odolají agresivním účinkům mořské vody a chlóru. Získejte dobrý pocit ze sebe sama a dopřejte si plavky Triola.

Triola

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.