Plavky 2010

Proč nakupovat plavky na internetu?

Plavky Victoria´s Secret

Plavky s puncem luxusu

Světoznámá značka Victoria´s Secret spatřila světlo světa v roce 1977 v americkém San Francisku. Jejím zakladatelem byl Roy Raymond. Netrvalo dlouho a filozofie firmy Victoria´s Secret, která vyráběla a prodávala dámské spodní prádlo a plavky, začala slavit úspěchy. V roce 1982 převzal značku Victoria´s Secret nový majitel. Byla to americká společnost The Limited a v roce 1992 se stala jedničkou na americkém trhu. Firma Victoria´s Secret zazářila díky velmi dobré marketingové strategii.

Victoria´s Secret

Plavky od Naomi i Evy

Její výrobky propagují světoznámé modelky, kterým se přezdívá Angles, neboli česky Andílci. Svou tvář propůjčila firmě Victoria´s Secret například Naomi Campbell, Tyra Banks a Heidi Klum. Z českých modelek to byla Eva Herzigová, Karolína Kurková a Daniela Peštová. Dnes Victoria´s Secret kromě spodního prádla a plavek prodává značkové parfémy, módní doplňky nebo stylové sluneční brýle.

Victoria´s Secret

Vyberte si plavky Victoria´s Secret

Plavky Victoria´s Secret si můžete pořídit v několika kolekcích, stylech, vzorech, střizích i barvách. V nabídce jsou plavky Victoria´s Secret jednodílné, dvoudílné, bikiny, tankiny i monokiny. Luxusní plavky Victoria´s Secret okouzlují svou jedinečností i sofistikovaným vzhledem. Samozřejmostí jsou luxusní látky, důmyslný střih a precizní zpracování. Dvoudílné plavky Victoria´s Secret disponují podprsenkou s push-up efektem a vyjímatelnými vycpávkami. Kalhotky se dají shrnovat, a proto každá žena může zvolit, jak vysoké je chce mít. Plavky Victoria´s Secret se vyrábí zejména z nylonu a spandexu. Plavky Victoria´s Secret jsou odrazem jedinečnosti módních návrhářů, kteří každoročně přichází na trh s novými ambicemi. V Čechách zakoupíte plavky Victoria´s Secret v několika kamenných obchůdcích a především v internetových eshopech.

Victoria´s Secret

Web o plavkách, bikinách a dalších doplňcích nejen na pláž, provozuje mediální skupina amedio group.